Forum rodziców Klasy 1 B SP34 w Olsztynie

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-20 15:41:21

areklp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 2
Punktów :   

Podsumowanie I półrocze 2010 Klasy 1 B

Witam

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie podsumowujące I półrocze nauki naszych pociech tzn rodziców z wychowawcą Klasy 1 B tj. 19 stycznia 2011 o godzinie 17.00.

Spotkanie przebiegał w miłej atmosferze. Oprócz standardowych komunikatów i informacji na spotkaniu obecni byli:

1. Pani Dyrektor Małgorzata, która zaproponowała aby z uwagi na (szeroko rozumianą) dobrą współpracę z Klasą 1B i jej unikalność (w zakresie słuchu, rytmiki i zdolności około muzycznych) zaangażować nasze dzieci do autorskiego projektu tanecznego. Po krótce polegać będzie to na zaangażowaniu naszych dzieci w zajęcia dodatkowe w zakresie nauki tańca w parach. Zajęcia będą prowadzone przy udziale profesjonalisty z tego zakresu (instruktora kursu tańca). Proponowane przez Panią Gosię działania będą skutkować reprezentowaniem przez Klasę 1 B, szkoły 34 na dwóch galach - konkurs taneczny i uroczyste spotkanie podczas przyjęcia Patrona Szkoły 34.
Warunek i akceptacja pomysłu wiąże się ze zgodą, którą powinni wyrazić wszyscy rodzice klasy 1 B.
Do przemyślenia - ciekawy pomysł (jeżeli czegoś nie dopisałem lub pomyliłem - proszę prostować w tym wątku).

2. Pani Ewa - w zakresie dobrowolnych zajęć z zakresu psychologi i swoich doświadczeń w komunikacji z dziećmi i nie tylko - dedykowane dla rodziców. Bardzo ciekawy wątek dla wszystkich. Zapraszam kogoś do opisu tego punktu bo naprawdę warto do dokładnie wyjaśnić. Spotkania są bezpłatne - kwestia tylko wolnego czasu. Szczegóły tej inicjatywy są do pobrania od Pani Joli -)).

Inne ważne:

1. Po feriach wchodzi nowy plan zajęć dla klasy 1 B.
2. Zbiórka na fundusz klasowy w wysokości 20 zł na II półrocze.
3. Inne ... - uczestników zebrania proszę o dopisanie.

pozdrawiam

al.

Offline

 

#2 2011-02-10 17:30:02

gosiaw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podsumowanie I półrocze 2010 Klasy 1 B

Witam serdecznie,
niestety nie mogłam być na zebraniu, a interesuje mnie temat proponowany przez "panią Ewę". Może ktoś został już wtajemniczony przez panią Jolę i zechce napisać .

Małgorzata Wińska

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl